Serdecznie witam Cię w moim serwisie internetowym.

TERAPIA ODDECHEM

Main

Znajdziesz tu informacje o metodzie i zaletach świadomej pracy z oddechem.
Metodzie, pozwalającej dotrzeć do najgłębszych pokładów ograniczających nas przekonań i lęków i zintegrowania ich tak, aby nie wpływały w sposób destrukcyjny na nasze życie. Podczas terapii nauczysz się właściwego oddechu, świadomej samoobserwacji, poznasz metodę pracy tak, byś mógł w przyszłości korzystać z niej w sytuacjach kryzysu samodzielnie - już bez pomocy prowadzącego.

Blank

GŁODÓWKI LECZNICZE

Znajdziesz tu informacje o tym, czym tak naprawdę jest głodówka, na czym polega jej mechanizm leczniczy, w jakich przypadkach można ją stosować. Zapoznasz się też z moimi osobistymi doświadczeniami w tej dziedzinie oraz przemyśleniami, jakie mi się nasunęły na skutek praktykowania i uważnego obserwowania głodówek leczniczych na sobie (12 - 40 dni) jak i moich klientów. Być może i dla Ciebie metoda ta okaże się szansą na odzyskanie zdrowia - tak, jak stało się to ze mną 19 lat temu.


PAMIĘTAJ!

"...szukajcie, a znajdziecie..."
I może informacje zawarte na tej stronie są tym czego szukałeś i co chciałeś znaleźć.Proponowane przeze mnie metody są skierowane do grona ludzi, którzy:

Z szacunkiem do tego, czego doświadczamy w swoim życiu, choć nie zawsze to rozumiemy -


Marzenna Walisiak-Derska